JEDNORAZOWA OFERTA Zobaczysz ją tylko jeden raz

Jeżeli wyłączysz tę stronę, odświeżysz albo opuścisz po upływie czasu na zegarze, to ta okazja już się nie powtórzy!

Tak, Piotrze daj mi dostęp, bo chcę natychmiast zbudować listę i zwiększyć sprzedaż

Po obejrzeniu video kliknij w powyższy przycisk Biorę poradnik, aby zamówić swój info-produkt wraz z bonusami o wartości ponad 300, 00 zł po bardzo atrakcyjnej cenie 17 zł, czyli taniej o 30 zł  niż normalnie płacą moi klienci. Po opłaceniu z Twojego banku poczekaj kilka sekund, gdyż dostaniesz propozycję mojego infoproduktu dotyczącego MLM w znacznie obniżonej cenie. 

UWAGA: ta oferta wygaśnie za:

0 day 0 hour 12 minutes 50 seconds
Dziękuję, nie teraz ... mam duże listy mailingowe i nie potrzebuję „info-produktu Listy Mailingowe” wraz z bonusami, który błyskawicznie pomoże mi budować ogromne, responsywne listy mailingowe, załatwi mi więcej klientów i uskuteczni marketing.

"Zobacz Jak Zbudujesz Właściwą I Dużą Listę Adresową Za Niewielkie Pieniądze"

Jeżeli chcesz tworzyć listę ludzi zainteresowanych Twoją ofertą i równocześnie generować ruch na swojej stronie internetowej, to w tym poradniku dostaniesz dokładne instrukcje postępowania.

piotridzik_aokladka_listy_mailingowe_mala

od: Piotr Idzik – marketer internetowy

Witaj Przyjacielu, skoro trafiłeś na tą stronę na pewno myślisz w jaki sposób zbierać wartościowe kontakty na własną listę mailingową. Być może nie masz jeszcze takiej  listy, a chciałbyś się dowiedzieć od czego zacząć co robić, aby budować taką listę szybko i w prawidłowy sposób. Jeżeli budujesz jakiś swój biznes. Nieważne, czy jest to MLM, programy partnerskie, sklep internetowy, sprzedaż Twoich produktów itp. Zapewne orientujesz się jak właściwa, dobrze stargetowana lista mailingowa może wpłynąć na rozwój Twojego biznesu.

Nota od Piotra: Zanim przeczytasz całość ...

Musisz wiedzieć, że każde słowo zostało użyte tutaj nieprzypadkowo. Szanuję swój jak i Twój czas, dlatego umieściłem tutaj wyłącznie konkretne informacje, które powinieneś wiedzieć na temat skutecznego budowania list mailingowych.

Co istotne, forma treści również jak widzisz jest nietypowa. Ułożyłem ją dla Ciebie w ten sposób aby czytało się znacznie prościej i szybciej.

Przejdźmy do rzeczy ...

Czy nadal Twój biznes nie rozwija się tak jak byś sobie życzył? Inwestujesz pieniądze w reklamę, a efekty nie są zadowalające? Z trudem przychodzi Ci zdobywanie nowych klientów, partnerów biznesowych itp.? Masz problem z pozyskiwaniem wartościowego ruchu na swoje internetowe projekty?

Wyobraź sobie co by było gdybyś posiadał stale powiększającą się listę/listy osób, które Cię lubią, darzą zaufaniem i chętnie od Ciebie kupują, czy robią inne rzeczy na, których Tobie zależy, także…

Pomyśl co zyskasz dzięki tej publikacji i własnej liście adresowej…

znacznikNagle Twoja firma bankrutuje i jesteś na przykład zmuszony zmienić branżę, to dzięki wykreowanej marce i zdobytym kontaktom jesteś w stanie rozwinąć kolejną działalność.

znacznikNie jesteś uzależniony od takich gigantów reklamy jak Google AdWords, Facebook Ads i innych.

 

znacznikMasz możliwość stosowania wielostopniowego marketingu – pierwsze budujesz relacje, zainteresowanie, później dokonujesz sprzedaży (możesz promować własne produkty, produkty innych przez programy partnerskie, pozyskiwać partnerów biznesowych np. do mlm, itp.).

znacznikSam tworzysz ruch absolutnie za darmo.

 

znacznikBudujesz swoją wiarygodność i pozycję eksperta.

Tego m.in. dowiesz się z 32 stron e-booka Listy Mailingowe

znacznikDo czego potrzebujesz listy adresowej?

 

znacznikSposobów i technik budowania własnej bazy adresów e-mail.

 

znacznikJak za darmo powiększać listę?

 

znacznikDlaczego tak ważne jest określenie swojej grupy docelowej (idealnego klienta)?

 

znacznikMetod pozyskiwania adresów na listę.

 

znacznikJak wybrać autoresponder?

I wiele więcej!

To wszystko co dla Ciebie przygotowałem da Ci gotowy do wdrożenia schemat działania. Kiedy poznasz przedstawione tutaj metody, będziesz miał głowę pełną nowych pomysłów na budowanie swojego biznesu na wyższych poziomach.

Miej listę, bo to Twój skarb!

Mając właściwą listę (czytaj gorące kontakty) poprzez odpowiednio zbudowaną relację będziesz nawet z małej listy zarabiał fajne pieniądze. Oczywiście jest dużo czynników mających wpływ na to ile będziesz zarabiał. Nie będę się więcej rozpisywał na ten temat, bo materiału mogło by wystarczyć na większe szkolenie video, które mam w planach zrealizować. Chcę Ci tylko nakreślić obraz jak potężną bronią w internetowym świecie jest lista adresowa.

Powiem Ci, że ja na początku mojej przygody z e-biznesem nie miałem prawie żadnej wiedzy technicznej. Miałem dokładnie 0 osób na liście mailingowej i brak motywacji do działania. Jednak z czasem ucząc się nowych rzeczy wszystko zaczęło układać mi się w logiczną całość. Przetestowałem różne metody na budowanie list mailingowych i teraz tymi sprawdzonymi technikami chciałbym się z Tobą podzielić poprzez mój info-produkt. Z moim poradnikiem będziesz wiedział jak się za to wszystko zabrać oraz dostaniesz sposoby, które osobiście wykorzystuję przy powiększaniu swoich list adresowych. Poznasz też inne sposoby, których jeszcze nie spraktykowałem, ale może dla Ciebie będą przydatne.

Lista mailingowa bądź adresowa jak kto woli jest uporządkowanym zbiorem adresów e-mail. Osoby same  dobrowolnie wyraziły chęć zapisania się na daną listę, zostawiając swoje dane. Z reguły są to adres e-mail i imię. Rzadziej zbierane są inne dane, wszystko zależy od właściciela listy. Listę adresów e-mail określa się jako internetowe złoto. Ja bym dodał, że jest to kura znosząca złote jajka i dlatego staram się odpowiednio ją „karmić” wartościową wiedzą, co przekłada się na moje co raz to nowe profity.

Ten info-produkt możesz przeczytać; możesz również z załączonych bonusów obejrzeć go w formie video mp4, czy przesłuchać nagrań mp3.

Ale to jeszcze nie wszystko...

Zobacz co jeszcze otrzymasz przy zakupie e-booka Listy Mailingowe

Nagrania video mp4 z tego e-booka, czas trwania – 1 h. 12 min. 54 sek.

Nagrania audio mp3 z tego e-booka, czas trwania – 1 h. 5 min. 47 sek.

E-book „System na Listy Mailingowe” mojego autorstwa

E-book „Marketing w Internecie cz.2” dostępny również w moim sklepie https://www.sklep.zarabianieskuteczne.pl/

Webinar Budowanie Listy” czas trwania – 1h 21 min. 19 sek.

E-book Piotra Majewskiego „Jak nie zostać spamerem”

E-book Wallace Wattlesa „Nauka jak zostać bogatym”

E-book „Bliżej Sukcesu”

E-book „Reklama i marketing internetowy” mojego autorstwa

Uwaga. Ten info-produkt NIE JEST dla każdego!

Nie jest ...

a) Dla Osób, Które NIE CHCĄ Pracować (tzw. niepoważnych obiboków)
b) Dla Osób, Które Liczą Na Szybkie Zyski Bez Ryzyka
c) Dla Osób, Które Mają Fatalną Sytuację Finansową I Traktują Ten info-produkt Jako Ostatnią Deskę Ratunku (szczerze: sugeruję pracę na etacie)
d) Dla Osób, Które Chcą Wykorzystać Tę Wiedzę w Celach Nieetycznych

Dla Kogo Ten info-produkt JEST Dedykowany?

a) Dla Osób, Które Nie Wiedzą Od Czego Zacząć, Co Robić, Jak To Wszystko Związać
b) Dla Osób, Które Już Posiadają I Prowadzą Biznes (online jak i offline)
c) Dla Osób, Które Są W Stanie Wdrożyć Proste Wskazówki „Krok Po Kroku”
d) Dla Osób, Które mają ograniczony czas i NIE CHCĄ Analizować Setki Godzin Video/Ebooków

Pamiętaj kupujesz bez ryzyka !

gwarancja_satysfakcji

 Masz 30 dni gwarancji satysfakcji. Jeżeli z jakiegoś powodu uznasz, że informacje w moim produkcie są bezużyteczne, oddam Ci wszystkie Twoje pieniądze z powrotem. Wystarczy, że do mnie napiszesz na maila kontakt(małpa)piotridzik.pl

Tak więc nic nie ryzykujesz!

PS. Pamiętaj że daję Ci 100%, BEZWARUNKOWĄ gwarancję na ten produkt i jeżeli Ci się cokolwiek nie spodoba to jeden e-mail do mnie i oddam Ci pieniądze co do grosza, a cały produkt możesz zatrzymać sobie za fatygę i poświęcony czas! Jak widzisz całe ryzyko biorę na siebie, więc możesz sobie zrobić darmową jazdę próbną z moim produktem – nie boję się dawać takiej gwarancji BO WIEM że moje metody działają i że będziesz zadowolony!  

Jak mogę otrzymać tego e-booka wraz z bonusami wartości ponad 300,00 zł za jedyne 17 zł ?

Już tylko chwila dzieli Cię od zdobycia tej cennej wiedzy, która pozwoli Ci generować duże dochody z wykorzystaniem Twojej Listy Mailingowej.

1. Poniżej znajduje się przycisk Kliknij tutaj by KUPIĆ TERAZ! klikając na niego, będziesz miał możliwość zrobić przelew w systemie dotpay. Możesz także dokonać płatności na poczcie.

2. Przy pomocy płatności wpłacasz należną kwotę.

3. Na podany adres e-mail dostajesz potwierdzenie wysłania płatności oraz link z danymi do Twojego panelu klienta.

4. Zapoznaj się dokładnie z zakupionymi oraz otrzymanymi DARMOWO informacjami i zacznij generować NIESAMOWITE PASYWNE DOCHODY za pośrednictwem Twojej listy mailingowej. Zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze całkowicie ZA DARMO …

Pobierz przykładowy rozdział

Tak Piotrze, zamawiam poradnik Listy Mailingowe plus BONUSY o wartości ponad 300,00 zł za jedyne 17 zł

Po opłaceniu z Twojego banku poczekaj kilka sekund, gdyż dostaniesz propozycję mojego infoproduktu dotyczącego MLM w znacznie obniżonej cenie. 
Dziękuję, nie teraz ... mam duże listy mailingowe i nie potrzebuję „info-produktu Listy Mailingowe” wraz z bonusami, który błyskawicznie pomoże mi budować ogromne, responsywne listy mailingowe, załatwi mi więcej klientów i uskuteczni marketing.

Dlaczego powinieneś zamówić już teraz?

Aktualna cena poradnika może szybko wzrosnąć w każdej chwili. Jest ona testem marketingowym i nie gwarantuję Ci, że jeśli wrócisz na tą stronę jutro, to możesz zapłacić więcej…

Nadal masz watpliwości co do tego e-booka? Zobacz więc co o nim sądzą inni. Jakie wyniki osiągneli po wprowadzeniu w praktyce zawartych w nim wskazówek:

malgorzata_jasklowska

E-book w przystępnych słowach wyjaśnia o co chodzi z listą mailingową, jak się ją zbiera i co jest do tego potrzebne. Dla osoby początkującej nie zawsze jest jasne jak działa autoresponder i co właściwie wysyła. Dla mnie to nie było jasne na początku co mam właściwie wysyłać ludziom. Zastanawiałam się czy mam coś wysłać jeden raz, czy kilka razy, czy zaproponować jeden raport czy wysyłać większą ilość mniejszych informacji. Oglądałam jakieś filmiki, webinary, gdzie wszystko było tak podane, że osoba początkująca nie mogła załapać o co chodzi. Dlatego przyda się taki poradnik, który dokładnie omawia krok po kroku co będzie potrzebne, aby założyć listę mailingową.

Co bardzo ważne e-book omawia zagadnienia prawne, które wyjaśniają jakie sposoby tworzenia listy mailingowej są legalne w Polsce, a jakie nie. Metody zbierania listy są różne i nie wystarczy stosować tylko jeden. Aby lista zbierała się szybko trzeba stosować przynajmniej kilka sposobów i są one właśnie wymienione w tym e-booku. Jedną lepszych i do tego darmowych metod jest coreg. Autor opisuje dokładnie jak go stosować i jak podłączyć. Warto przeczytać taką rzetelną wiedzę w pigułce.

Halina Małgorzata Jaskłowska
https://malgorzata-jasklowska.pl/
portfolio: https://portfolio.malgorzata-jasklowska.pl/

jacek_paciorek

Internet daje Tobie dziś nieograniczone możliwości, pod warunkiem, że wiesz jak z tego korzystać. Właśnie taką absolutnie podstawową i konieczną wiedzę zaserwował Tobie w e-booku „Listy Mailingowe” jego autor Piotr Idzik. Znam Piotra już od dłuższego czasu, gdyż razem działamy w e-Biznesie, wpierając się i uzupełniając wzajemnie. Twoja „Lista Mailingowa” to bez wątpienie „Złoto Internetu”. Będzie ona dla Ciebie źródłem nieustającego kontaktu z Twoimi klientami co przekłada się bezpośrednio na Twoje dochody. Jak to robić i z czego korzystać opisał właśnie Piotr w swoim e-booku. A trzeba zaznaczyć, że nie ograniczył się tylko do technicznych spraw ale poszedł dalej robiąc analizę e-marketingową, z której na pewno dużo wyniesiesz. Mogłoby się wydawać, że powyższe zagadnienia będą trudne, natomiast nie w wydaniu Piotra. Użył naprawdę prostego i przemawiającego języka do przekazania potrzebnych Ci treści.

Tak więc jeśli zaczynasz Twoją przygodę z e-Biznesem to jest to lektura obowiązkowa. Jeśli już działasz to przypomnisz sobie niektóra zagadnienia, które mogły w międzyczasie umknąć Twojej uwadze. Jeśli po lekturze pojawią się u Ciebie pytania, to zwracaj się bezpośrednio o pomoc do Piotra. Na pewno nie odmówi. Już taki jest: „Lubi to co robi i robi to co lubi”. Powodzenia.

Z życzeniami wolności,
Jacek 'Hodża' Paciorek
jacek@JacekPaciorek.com
https://JacekPaciorek.com/

Jeżeli czytasz moje słowa, to sugeruje, że jesteś ambitny i zabiegasz o swoją finansową przyszłość. Już za kilka minut możesz mieć dostęp do tej wiedzy, gdzie nauczę Cię co robić, abyś osiągał sukcesy w e-biznesie.

Chciałbyś mieć więcej klientów, partnerów biznesowych  i większe zyski? Marzysz, aby mieć pieniądze np. na nowy samochód, dom, aby poczuć się dużo lepiej i być dowartościowanym? Chciałbyś pozwolić sobie na większą inwestycję w Twój biznes lokując więcej pieniędzy w promocję, reklamę, czy kupując czas innych zlecając im różne rzeczy? Wówczas więcej osób dowiedziało by się o Tobie i Twoim biznesie, i miałbyś więcej czasu. Mógłbyś zostać sławny, imponować innym i poczuć się spełnionym. Wtedy też miałbyś czas na te rzeczy na, które teraz Ci go brakuje i stałbyś się bardziej odstresowany. Zastanów się, ile dla Ciebie może być to wszystko warte? Teraz porównaj to z ceną tej publikacji wraz z bonusami : )

Parę słów o autorze, czyli kim jestem i dlaczego miałbyś/aś mi ufać:

piotridzik3maly

Nazywam się Piotr Idzik. Tworzę m.in. blog o mlm (piotridzik.pl), gdzie znajdziesz  również inne moje internetowe projekty. Zamieszkuję małą miejscowość w południowo wschodniej Polsce, której nazwy pewnie nie słyszałeś – Suchodoły. Jestem absolwentem Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Krasnymstawie. Prowadzę gospodarstwo sadownicze. W 2008 roku nudząć się przy bezsensownym przeglądaniu stron w internecie natknąłem się na informację związane z programami partnerskimi. Później poznałem marketing wielopoziomowy, który do dziś jest moim najlepszym sposobem na generowanie gotówki. Wiedzę zdobywam od najlepszych polskich i zagranicznych marketerów. Za niektóre szkolenia płaciłem grubo ponad 1000zł. W swojej działalności przez internet szybko spotkałem się z takim stwierdzeniem: „pieniądze są w liście”. Wtedy zrozumiałem, że jest to jeden z najważniejszych czynników, aby zaistnieć w internetowym biznesie. I nie ma znaczenia, czy zajmujesz się network marketingiem, sprzedajesz własne produkty, bądź polecasz produkty innych przez programy partnerskie. Lista mailingowa to absolutna podstawa i nie możesz jej lekceważyć chcąc osiągnąć zadawalające efekty w swoich internetowych projektach. Dzisiaj dzięki własnym listom adresowym jestem w stanie rozwijać każdy biznes i mam zapewnioną pewną przyszłość w e-biznesie i niezależność finansową.

Powodzenia w budowaniu list adresowych podpis_pi

Pobierz przykładowy rozdział

Świetnie Piotr, zamawiam poradnik Listy Mailingowe plus BONUSY o wartości ponad 300,00 zł za jedyne 17 zł

UWAGA: ta oferta wygaśnie za:

0 day 0 hour 12 minutes 50 seconds
Po opłaceniu z Twojego banku poczekaj kilka sekund, gdyż dostaniesz propozycję mojego infoproduktu dotyczącego MLM w znacznie obniżonej cenie. 
Dziękuję, nie teraz ... mam duże listy mailingowe i nie potrzebuję „info-produktu Listy Mailingowe” wraz z bonusami, który błyskawicznie pomoże mi budować ogromne, responsywne listy mailingowe, załatwi mi więcej klientów i uskuteczni marketing.

 Polityka prywatności Regulamin serwisu

© 2023 Piotr Idzik

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.