JEDNORAZOWA OFERTA Zobaczysz ją tylko jeden raz

Jeżeli wyłączysz tę stronę, odświeżysz albo opuścisz po upływie czasu na zegarze, to ta okazja już się nie powtórzy! Aby nie DUBLOWAĆ zamówienia proszę NIE WCISKAĆ przycisku WSTECZ. Gratuluję! Jako klient „info-produktu Listy Mailingowe” zostałeś zakwalifikowany do odebrania „info-produktu MLM MultiLevelMarketing” na preferencyjnych warunkach.

Tak, Piotrze powiększ moje zamówienie, bo chcę natychmiast budować wielkie organizacje i zwiększyć sprzedaż

Po obejrzeniu WIDEO kliknij w powyższy przycisk Biorę poradnik, aby zamówić swój info-produkt wraz z bonusami o wartości ponad 470,00 zł  po bardzo atrakcyjnej cenie 37 zł, czyli taniej o 40 zł niż normalnie płacą moi klienci. Po opłaceniu z Twojego banku poczekaj kilka sekund, gdyż dostaniesz propozycję infoproduktu dotyczącego NLP w biznesie w znacznie obniżonej cenie. 

UWAGA: ta oferta wygaśnie za:

0 day 0 hour 13 minutes 52 seconds
Dziękuję, nie teraz ... mam duże struktury partnerów biznesowych i nie potrzebuję „info-produktu MLM MultiLevelMarketing” wraz z bonusami, który błyskawicznie pomoże mi budować ogromne, zaangażowane struktury partnerów biznesowych, załatwi mi więcej klientów i uskuteczni marketing.

„Poznaj Jak Stworzyć Automatyczny System Przyciągania Do Siebie Partnerów Biznesowych I Zdobądź Wiedzę Dzięki, Której Będziesz Rozwijał Swój Biznes MLM W Nowoczesny Sposób”

Dowiedz się jak stać się wartościowszym człowiekiem i networkerem. Jak może ulec zmianie Twój pogląd o marketingu sieciowym po zastosowaniu skutecznych technik zawartych w  tej publikacji. Dzięki zawartej w tej publikacji wiedzy, zaczniesz masowo generować nowych ludzi do współpracy, a Twoje zarobki adekwatnie będą się zwiększać.

piotridzik_a okladka_mlmmultilevelmarketing_pdf_mala

od: Piotr Idzik – marketer internetowy

Drogi Przyjacielu, na pewno chcesz budować swój biznes, ale w rzeczywistości nie wiesz co i jak miałbyś robić, aby było to skuteczne. Być może działasz już w marketingu sieciowym i wiesz jak ważna jest stała rozbudowa Twojej struktury.

Czy ciągle budowanie Twojego biznesu MLM idzie Ci pod górkę? Mimo wydawania coraz większych pieniędzy na promocję nadal nie widzisz przyzwoitych efektów i jesteś coraz bardziej sfrustrowany? Pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych idzie Ci jak krew z nosa? Twoje strony www świecą pustkami, lub ruch na nich jest znikomy?

Nota od Piotra: Zanim przeczytasz całość …

Musisz wiedzieć, że każde słowo zostało użyte tutaj nieprzypadkowo. Szanuję swój jak i Twój czas, dlatego umieściłem tutaj wyłącznie konkretne informacje, które powinieneś wiedzieć na temat skutecznego pozyskiwania partnerów biznesowych.

Co istotne, forma treści również jak widzisz jest nietypowa. Ułożyłem ją dla Ciebie w ten sposób aby czytało się znacznie prościej i szybciej.

Przejdźmy do rzeczy …

Pomyśl sobie jak by wyglądała Twoja praca gdyby, ludzie postrzegali Cię jako eksperta w danej dziedzinie, cenili Twoją wiedzę i liczyli się z Twoją opinią?

Nie musiałbyś wtedy tracić czasu na rozmowy z osobami, których zupełnie nie interesuje to co im proponujesz. Skupiasz się wyłącznie na tych, którzy sami Cię o to poproszą i chętnie usłyszą co masz im do zaoferowania. Twoja dotychczasowa niska skuteczność będzie się teraz stale zwiększać.

Postęp W Rozwoju Twojego Biznesu Eksploduje W Zastraszającym Tempie

znacznik_1Co miesiąc z Twojej listy mailingowej zgłasza się do Ciebie 5 lub wiele więcej osób zainteresowanych współpracą. Są to ludzie, których nie musisz specjalnie uświadamiać i przekonywać do swojego biznesu.

znacznik_1Nie musisz narzucać się i dręczyć innych swoją ofertą współpracy, aby wysłuchiwać ich różnych alibi i w końcu usłyszeć zabójcze NIE.

znacznik_1Możesz zbudować własny system generujący partnerów biznesowych do Twojego biznesu MLM oraz tworzyć inne źródła przychodu.

znacznik_1Masz odpowiednią wiedzę i narzędzia pozwalające rozwijać Twój biznes MLM.

 

Wiedz, że to co dostajesz w tej e-książce jest to ogrom przydatnych wskazówek, które ja zbierałem i testowałem miesiącami, wydając spore kwoty pieniędzy. Ty dostajesz całą sprawdzoną wiedzę na tacy. Wystarczy, że będziesz sukcesywnie i z głową wprowadzał w życie poznane metody, a szybko wypracujesz sukces. Jedynym ograniczeniem jesteś Ty sam. Pamiętaj. Twój biznes, to nie Twoja firma MLM bądź jej produkty; Ty sam jesteś swoim biznesem.

Tego m.in. dowiesz się z 78 stron e-booka MLM MultiLevelMarketing 

znacznik_1Dlaczego oferowanie tanich rozwiązań i systemu, a nie tylko możliwości biznesowych jest tak ważne?


znacznik_1Dlaczego ważne jest tworzenie wizerunku zaufanego doradcy, eksperta, który dzieli się wartościową wiedzą, tak by nie być kojarzonym jako „upierdliwy marketer” narzucający się ludziom i starający się na siłę wciągnąć ich do biznesu, nie dając przy tym nic w zamian?

znacznik_1Co robić, aby zwiększać sprzedaż?

 

znacznik_1Jakiej strony internetowej potrzebujesz, aby generować stale nowych partnerów biznesowych i poznasz jakie są jej istotne elementy?

 

znacznik_1Dlaczego powinieneś tworzyć własnego bloga?

 

znacznik_1Jak lepiej planować i osiągać szybciej, i skuteczniej zamierzone cele np. zdobycie większej ilości klientów w krótszym czasie nowymi metodami pozyskiwania?

 

znacznik_1Jak pokazać swoje projekty internetowe większej publiczności, czyli ściąganie ruchu na stronę?

 

znacznik_1Co powinieneś wiedzieć kierując się wyborem domeny?

 

znacznik_1Jak przyciągać ludzi do swojego biznesu zamiast się za nimi uganiać, jak z nimi postępować i zdobyć ich zaufanie oraz sympatię?

 

znacznik_1Dlaczego marketing edukacyjny jest tak ważny dla network marketera?

 

znacznik_1Dlaczego jestem wielkim zwolennikiem dzielenia się wiedzą?

 

znacznik_1Jak wykorzystywać autoresponder i listę adresową do tworzenia Twojego „fanklubu”?

I dużo, więcej!

To wszystko co dla Ciebie przygotowałem da Ci gotowy do wdrożenia schemat działania. Kiedy poznasz przedstawione tutaj metody, będziesz miał głowę pełną nowych pomysłów na budowanie swojego biznesu na wyższych poziomach.

Buduj biznes MLM skutecznie

Posiadając odpowiednią wiedzę związaną z nowoczesnym budowaniem biznesu MLM będziesz stale się rozwijać w tym kierunku, co przełoży się na Twoje coraz to większe zarobki.

Wcześniej byłem dokładnie w podobnej sytuacji jak TY dysponując ograniczonymi środkami reklamowymi. Brakowało mi motywacji do działania, bardzo szybko się zniechęcałem. Nie miałem żadnych umiejętności technicznych i rozumiem Twoje położenie, bo wiem, że nikt na początku nie ma wystarczającej wiedzy jak budować biznes MLM przez internet w prawidłowy sposób. Ja już mam sprawdzone metody na prowadzenie biznesu MLM i chciałbym się z Tobą nimi podzielić poprzez moją e-publikację.

Ten info-produkt możesz przeczytać; możesz również z załączonych bonusów obejrzeć go w formie video mp4, czy przesłuchać nagrań mp3.

Ale to jeszcze nie wszystko...

 Zobacz co jeszcze otrzymasz przy zakupie e-booka MLM MultiLevelMarketing

Nagrania video mp4 z tego e-booka, czas trwania –  4 h 11 min. 9 sek.

Nagrania audio mp3 z tego e-booka, czas trwania – 3 h 59 min. 10 sek.

Prezentacja „Jak rozumieć biznes MLM?” mojego autorstwa, Nagrania video mp4. Czas trwania – 52 min. 20 sek.

E-book „Droga Sukcesu w MLM” mojego autorstwa

E-book „Marketing w Internecie” dostępny również w moim sklepie https://www.sklep.zarabianieskuteczne.pl/ 

E-book „Opłacalny MLM” mojego autorstwa

Uwaga. Ten info-produkt NIE JEST dla każdego!

Nie jest ...

a) Dla Osób, Które NIE CHCĄ Pracować (tzw. niepoważnych obiboków)
b) Dla Osób, Które Liczą Na Szybkie Zyski Bez Ryzyka
c) Dla Osób, Które Mają Fatalną Sytuację Finansową I Traktują Ten info-produkt Jako Ostatnią Deskę Ratunku (szczerze: sugeruję pracę na etacie)
d) Dla Osób, Które Chcą Wykorzystać Tę Wiedzę w Celach Nieetycznych

Dla Kogo Ten info-produkt JEST Dedykowany?

a) Dla Osób, Które Nie Wiedzą Od Czego Zacząć, Co Robić, Jak To Wszystko Związać
b) Dla Osób, Które Już Posiadają I Prowadzą Biznes (online jak i offline)
c) Dla Osób, Które Są W Stanie Wdrożyć Proste Wskazówki „Krok Po Kroku”
d) Dla Osób, Które mają ograniczony czas i NIE CHCĄ Analizować Setki Godzin Video/Ebooków

Pamiętaj kupujesz bez ryzyka !

gwarancja_satysfakcji

 Masz 30 dni gwarancji satysfakcji. Jeżeli z jakiegoś powodu uznasz, że informacje w moim produkcie są bezużyteczne, oddam Ci wszystkie Twoje pieniądze z powrotem. Wystarczy, że do mnie napiszesz na maila kontakt(małpa)piotridzik.pl

Tak więc nic nie ryzykujesz!

PS. Pamiętaj że daję Ci 100%, BEZWARUNKOWĄ gwarancję na ten produkt i jeżeli Ci się cokolwiek nie spodoba to jeden e-mail do mnie i oddam Ci pieniądze co do grosza, a cały produkt możesz zatrzymać sobie za fatygę i poświęcony czas! Jak widzisz całe ryzyko biorę na siebie, więc możesz sobie zrobić darmową jazdę próbną z moim produktem – nie boję się dawać takiej gwarancji BO WIEM że moje metody działają i że będziesz zadowolony!  

Jak mogę otrzymać tego e-booka wraz z bonusami wartości ponad 470,00 zł za jedyne 37 zł ?
Już tylko chwila dzieli Cię od zdobycia tej cennej wiedzy, która pozwoli Ci spojrzeć w inny nowy sposób na temat generowania pasywnego dochodu w strukturach MLM.

1. Poniżej znajduje się przycisk Kliknij tutaj by KUPIĆ TERAZ! klikając na niego, będziesz miał możliwość zrobić przelew w systemie dotpay. Możesz także dokonać płatności na poczcie.

2. Przy pomocy płatności wpłacasz należną kwotę.

3. Na podany adres e-mail dostajesz potwierdzenie wysłania płatności oraz link z danymi do Twojego panelu klienta.

4. Zapoznaj się dokładnie z zakupionymi oraz otrzymanymi DARMOWO informacjami i zacznij generować NIESAMOWITE PASYWNE DOCHODY za pośrednictwem Twojej Struktury MLM. Zacznij zarabiać prawdziwe pieniądze całkowicie ZA DARMO …

 Pobierz przykładowy rozdział

Tak Piotrze, zamawiam poradnik MLM MultiLevel Marketing plus BONUSY o wartości ponad 470,00 zł za jedyne 37 zł

Po opłaceniu z Twojego banku poczekaj kilka sekund, gdyż dostaniesz propozycję infoproduktu dotyczącego NLP w biznesie w znacznie obniżonej cenie. 
Dziękuję, nie teraz ... mam duże struktury partnerów biznesowych i nie potrzebuję „info-produktu MLM MultiLevelMarketing” wraz z bonusami, który błyskawicznie pomoże mi budować ogromne, zaangażowane struktury partnerów biznesowych, załatwi mi więcej klientów i uskuteczni marketing.

Dlaczego powinieneś zamówić już teraz?

Aktualna cena poradnika może szybko wzrosnąć w każdej chwili. Jest ona testem marketingowym i nie gwarantuję Ci, że jeśli wrócisz na tą stronę jutro, to możesz zapłacić więcej…

Nadal masz watpliwości co do tego e-booka? Zobacz więc co o nim sądzą inni. Jakie wyniki osiągneli po wprowadzeniu w praktyce zawartych w nim wskazówek:

Widać, że Piotr bardzo napracował się przy stworzeniu tego e-booka. Jest to kompendium wiedzy dla każdego kto chagnieszka_krukce poznać tajniki pracy przez Internet. Osoby, które kiedyś pozyskiwały współpracowników do swoich biznesów w sposób tradycyjny teraz również w większości sięgają po dobrodziejstwo internetu i możliwości, które się z tym wiążą więc nie jest to tylko e-book dla osób pracujących w sposób nowoczesny ale także dla takich, które pracując łączą nowoczesność z tradycyjnym sposobem. Jest to poradnik zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoja przygodę z internetem jak i dla osób, które znają narzędzia ale mają problem z poukładaniem sobie tego wszystkiego i odpowiedniego stosowania. Ogrom wiedzy, która pomoże nie tylko osobom budującym biznes w marketingu sieciowym ale pomoże również każdemu kto chce wypromować i sprzedawać dosłownie co tylko chce przez Internet. Szczerze polecam i mogę zapewnić, że nikt nie będzie żałował.

 

Agnieszka Kruk
www.aloesowy.pl

kom. 607-122-636 ; 607-122-636
Skype: infowellness
GG: 8347129


Jacek PaciorekInternet zmienił podejście do marketingu. Nic więc dziwnego, że Piotr Idzik, z którym działamy razem już od kilku lat, przygotował dla Ciebie informacje jak to możesz z pożytkiem dla siebie wykorzystać.

Mimo, że jest ekspertem to jak zawsze zrobił to językiem prostym, dzięki czemu będziesz mogła/mógł się przekonać, że jest to również w zasięgu Twoich możliwości.

Tak, tak i Ty też możesz zostać ekspertem marketnigu. Zacytuję tu samego Piotra:

„ … zostanie ekspertem wcale nie wymaga od Ciebie tytułów naukowych, ani lat poświęconych tylko i wyłącznie nauce wybranej dziedziny. Aby być ekspertem dla jakiejś grupy osób, wystarczy że będziesz wiedział/a nieco więcej od osób z tej grupy.”

A co ja zrobiłem po przeczytaniu ebooka Piotra? Natychmiast wprowadziłem pewne zmiany sugerowane przez autora, gdyż okazało się, że wie on właśnie ciut więcej ode mnie. Ty też na tym skorzystasz. Powodzenia.

Z życzeniami wolności,
Jacek ‚Hodża’ Paciorek
jacek.paciorek@hodza.pl
https://JacekPaciorek.com/

Jeżeli czytasz moje słowa, to sugeruje, że jesteś ambitny i zabiegasz o swoją finansową przyszłość. Już za kilka minut możesz mieć dostęp do tej wiedzy, gdzie nauczę Cię co robić, abyś osiągał sukcesy w e-biznesie.

Chciałbyś mieć więcej partnerów biznesowych i powiększający się dochód głównie pasywny? Marzysz, aby mieć pieniądze np. na nowy samochód, dom, aby poczuć się dużo lepiej i być dowartościowanym? Chciałbyś pozwolić sobie na większą inwestycję w Twój biznes lokując więcej pieniędzy w promocję, reklamę, czy kupując czas innych zlecając im różne rzeczy? Wówczas więcej osób dowiedziało by się o Tobie i Twoim biznesie, i miałbyś więcej czasu. Mógłbyś zostać sławny, imponować innym i poczuć się spełnionym. Wtedy też miałbyś czas na te rzeczy na, które teraz Ci go brakuje i stałbyś się bardziej odstresowany. Zastanów się, ile dla Ciebie może być to wszystko warte? Teraz porównaj to z ceną tej publikacji wraz z bonusami : )

Parę słów o autorze, czyli kim jestem i dlaczego miałbyś/aś mi ufać:

piotridzik3maly

Nazywam się Piotr Idzik. Prowadzę m.in. blog o mlm (piotridzik.pl), gdzie znajdziesz  również inne moje internetowe projekty. Chcę Ci w skrócie przedstawić moją historię. W Suchodołach małej miejscowości południowo wschodniej Polski mieszkam i prowadzę gospodarstwo sadownicze. Ukończyłem Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Krasnymstawie. Któregoś dnia 2008 roku spędzając kolejny raz bezsensownie czas w internecie, spotkałem się z pojęciem programy partnerskie. To było początkiem mojej drogi w e-biznesie. Nie długo potem natrafiłem na marketing sieciowy. Dzisiaj mogę powiedzieć, że MLM stał się dla mnie najlepszym sposobem dającym największe pieniądze. Ale nie było tak od razu. Jak przypomnę sobie moje początki, kiedy nie posiadałem jeszcze prawie żadnej wiedzy jak prowadzić ten model biznesu; to teraz z perspektywy czasu widzę ile popełniłem błędów. Przedstawiałem w niezbyt udany sposób moją ofertę współpracy trafiając w większości do niewłaściwych ludzi. Dzisiaj wiem, że moje zachowanie nie odbiegało dużo od „starej” szkoły biznesu MLM w, której wiele ludzi kieruje propozycję współpracy do osób o, których często nic nie wiedzą. Nieważne, czy masz styczność ze „starą” szkołą MLM, czy myślisz dopiero o przystąpieniu do jakieś firmy z tej branży, informacje będące zawartością mojego e-booka MLM MultiLevelMarketing, pomogą zaoszczędzić Ci wiele cennego czasu, złudnych nadziei oraz niepotrzebnie straconych pieniędzy w trakcie procesu tworzenia własnej struktury partnerów. Ja na początku szybko wyczerpałem listę znajomych i z każdym kolejnym dniem efekty mojej pracy były coraz słabsze i byłem coraz bardziej wypalony. Powiedziałem wtedy dość! Stwierdziłem, że nie można efektywnie tworzyć dużej struktury partnerów opierając się na tradycyjnym działaniu polegając wyłącznie na znajomych i rodzinie. Zacząłem swoją edukację na temat MLM od różnych publikacji polskich autorów. Później doszły szkolenia i różne kursy głównie online najlepszych network marketerów w Polsce i na świecie. Zacząłem pochłaniać wiedzę jak szalony i po paru miesiącach intensywnej nauki i pracy oraz rozdysponowaniu sporej sumki (za niektóre szkolenia płaciłem grubo ponad 1000zł) odkryłem tajemnicę! Wreszcie wiedziałem wystarczająco dużo, aby rozpocząć budowę własnego biznesu i zarabiać pieniądze w marketingu sieciowym. Odkryłem jak w początkowym okresie może być przydatna dywersyfikacja źródeł dochodów. I w końcu zacząłem sponsorować nowe osoby – wspaniałe uczucie po okresie prób i błędów zakończyć taki marazm.

  Z życzeniami samych sukcesów nie tyko w MLMpodpis_pi

Pobierz przykładowy rozdział

Świetnie Piotr, zamawiam poradnik MLM MutiLevel Marketing plus BONUSY o wartości ponad 470,00 zł za jedyne 37 zł

UWAGA: ta oferta wygaśnie za:

0 day 0 hour 13 minutes 52 seconds
Po opłaceniu z Twojego banku poczekaj kilka sekund, gdyż dostaniesz propozycję infoproduktu dotyczącego NLP w biznesie w znacznie obniżonej cenie. 
Dziękuję, nie teraz ... mam duże struktury partnerów biznesowych i nie potrzebuję „info-produktu MLM MultiLevelMarketing” wraz z bonusami, który błyskawicznie pomoże mi budować ogromne, zaangażowane struktury partnerów biznesowych, załatwi mi więcej klientów i uskuteczni marketing.

 Polityka prywatności Regulamin serwisu

© 2023 Piotr Idzik

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.