PORADNIK 

 DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 TO MUSISZ WIEDZIEĆ,
ZANIM ZACZNIESZ WYSYŁAĆ WNIOSKI

(czyli klikać w linki)

Korzystając z produktów, jakie Ci teraz polecamy
w ramach działania
w projekcie Zarabiaj Od Zera,
pamiętaj o następujących zasadach:

Nie używaj trybu prywatnego, tzw. incognito, w przeglądarce. To spowoduje, że nie będziemy w stanie zweryfikować faktu, czy rzeczywiście skorzystałeś z linków, które Ci zaproponowaliśmy, a tym samym nie przejdziesz do dalszych ETAPÓW w projekcie Zarabiaj od Zera.

 

Każdorazowo klikaj w link do wniosku z tej strony, bez kopiowania i wklejania – unikniesz błędów, które uniemożliwiają prawidłowe rozpoznanie przez nas Twoich działań.

 

Pamiętaj, że liczy się pierwsze kliknięcie w link, tzn. jeżeli kiedykolwiek wcześniej byłeś np. na stronie banku, czy pożyczki lub kliknąłeś kiedyś w jakąś ich reklamę, czego możesz nawet nie pamiętać, a później czyli np. dzisiaj kliknąłeś w link na tej stronie, który Ci proponujemy, to wtedy możemy nie widzieć, czy rzeczywiście złożyłeś wniosek z linków, które Ci proponujemy. Kliknięcie w nasz link nie będzie się wtedy liczyć. I system nam tego nie pokaże. A to uniemożliwi nam weryfikację Twoich działań. A więc nie będziesz mógł przejść do dalszych ETAPÓW. Dlatego, aby uniknąć takich sytuacji, zanim zaczniesz klikać w linki wyczyść cookie. Poniżej instrukcja wideo jak tego dokonać.

 

Jeżeli jesteś już klientem danego banku lub pożyczki i wnioskujesz o jego kolejny produkt, to promocja 0% Cię nie obowiązuje, a prowizja nie zostanie rozliczona. A to spowoduje, że nie otrzymasz dostępu do kolejnych ETAPÓW. Zatem jeśli błędnie wypełniłeś ankietę i otrzymałeś link do jakiegoś produktu, z którego już skorzystać nie możesz, to zgłoś nam to jak najszybciej. Odpisz nam wtedy na maila, którego od nas dostajesz.

 

Jeżeli odstąpisz od umowy w trybie regulaminowym, to nie otrzymasz dostępu do kolejnych ETAPÓW działania w projekcie Zarabiaj Od Zera.

 

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.